Home / بروشور / 5 نکته که در طراحی و چاپ بروشور باید به آن توجه کنید

5 نکته که در طراحی و چاپ بروشور باید به آن توجه کنید

5 نکته که در طراحی و چاپ بروشور باید به آن توجه کنید

اگر بودجه شما محدود است، استفاده از چاپ بروشور امری اجتناب ناپذیر در فعالیتهای تبلیغاتی شما خواهند بود؛ زیرا اگر بخواهید هر مرحله از آن را جداگانه انجام دهید مستلزم هزینه های بالایی خواهد بود. به هر ترتیب، اگر بتوانید مقداری یا کل کار طراحی بروشور را خودتان انجام داده و چاپگر مناسب برای چاپ داشته باشید، چاپ بروشور برای هر کسی قابل انجام و تهیه خواهد بود.

خودتان متن آگهی بروشور را بنویسید

نویسندگان آگهی، بویژه افراد حرفه ای، می توانند درآمدهای زیادی از این راه کسب کنند. به هر حال، اگر بتوانید خودتان متن آن را بنویسید، امکان این را خواهید داشت که مقداری پول از بودجه خود را ذخیره نمایید. نوشتن متن بروشور برای شما کار ساده ای خواهد بود. تنها کافی است به بهترین شکلی که می توانید در مورد مزایا و منافع محصولات و خدمات خود برای مشتری بنویسید. برای دسترسی به راهنمایی های بیشتر برای نوشتن بروشور می توانید به سایت های اینترنتی مربوطه مراجعه نمایید و از نمونه های آن استفاده کنید. با مراجعه با سایت های راهنما میتوانید به انبوه ارزشمندی از مقاله ها و دستورات نوشتاری مورد نیاز دسترسی پیدا کنید.

خودتان کار طراحی بروشور را انجام دهید

خودتان کار طراحی بروشور را انجام دهید

طراحی بروشور می تواند برای شما بسیار ساده تر از نوشتن متن آن باشد. در اینترنت تعداد بیشماری از نمونه های آماده بروشور وجود دارد. در وب سایت printplace.com می توانید نمونه ای برای هر سایز و مدلی از بروشور که می خواهید پیدا کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید افزودن محتوای بروشور خود در جاهای مناسب نمونه هاست. متن خود را کوتاه تنظیم کنید و از فن گرافیک برای تاکید بر متن آن استفاده نمایید. فضاهای خالی و سفید زیادی را در نظر بگیرید و صفحه اولیه آن را به شکلی جلب توجه کننده طراحی نمایید.

چاپگری مناسب چاپ بروشور با بودجه خود انتخاب نمایید

 چاپ حرفه ای بروشور زمانی که از سایت ها استفاده مینمایید حتی با هزینه پایین تر و ساده تر انجام خواهد شد. روند کار بسیار ساده و ارزان است و انتخاب های بیشماری برای شما وجود دارد که می توانید متناسب با بودجه و شرایط خود آنچه را که می خواهید بدست آورید. حتی با این کار میتوانید مطمئن باشید که کیفیت کارتان بالاتر و همیشه تضمین شده است. توجه داشته باشید که ممکن است به شما گفته شود چاپ بروشور توسط خودتان برایتان بهتر باشد. این تنها زمانی صدق پیدا می کند که به تعداد محدودی بروشور در یک دوره زمانی احتیاج دارید. چاپگرهای حرفه ای تجهیزاتی دارند که چاپ بروشور را بسیار با کیفیت تر و با هزینه مناسب تر در تیراژ بالا انجام میدهند.

به صورت عمده ای بروشور را سفارش دهید

شما در فرم سفارشها ملاحظه خواهید فرمود که با سفارشهای عمده در یک زمان، می توانید هزینه کمتری به ازای هر یک بروشور به طور مجزا پرداخت نمایید. اگر می دانید که برای مثال به ۵۰۰۰ نسخه بروشور احتیاج دارید، در این صورت اطمینان داشته باشید که همه را همزمان سفارش دهید تا به این ترتیب هزینه کمتری را متحمل شوید.

مشخصات را در طراحی بروشور به صورت ساده بیان کنید

پیش از اینکه اقدام به طراحی نمایید، نسبت به هزینه هر مدل از بروشور را بررسی کنید. ممکن است متوجه شوید که بروشورهای نیمه سایز برای بودجه شما مناسب تر و بهتر است و به شکل بهتری به شرایط و سبک طراحی آن هماهنگ می شود. بروشورهای با سایز کوچکتر از رایج ترین مدلهای بروشور هستند زیرا کارایی آنها بیشتر است. اگر می خواهید سایزهای مورد نظر خود را برای بروشور انتخاب نمایید، خواهید دید که با استفاده از مدلهای موجود در سایت printplace.com هزینه های به مراتب مناسب تری را می توانید در نظر بگیرید.

منبع : چاپ و تبلیغات

نوشته 5 نکته که در طراحی و چاپ بروشور باید به آن توجه کنید اولین بار در چاپ و تبلیغات بهرنگ پدیدار شد.

About payam

Check Also

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی ساعت رومیزی تبلیغاتی از جمله محصولاتی می باشد که تاریخچه بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *