Home / آموزش چاپ / پلیت جدید از آگفا گرافیکس

پلیت جدید از آگفا گرافیکس

پلیت جدید از آگفا گرافیکس

شرکت آگفا گرافیکس به تازگی یک پلیت جدید دوست دار محیط زیست به نام Adamas به بازار عرضه کرده است. این محصول جدید از نوع پلیت های بی نیاز از دارو است. آگفا ادعا می کند پلیت جدید بادوام ترین پلیت بی نیاز از داروی موجود در بازار است برای ظهور پلیت به آب نیاز نیست و در مقایسه با پلیت های مشابه ۷۵ درصد باطله کمتری تولید می کند. دستگاه قادر است ترام ۲۶۰ خط در اینچ Sublime که آمیزه ای از ترام FM و ترام معمولی است ارایه کند. در ساخت این پلیت از تکنولوژی انحصاری Thermo link استفاده شده است.

تیراژ این پلیت ۳۵۰ هزار برای مرکب های معمولی است. در صورت استفاده از مرکب های یووی تیراژ پلیت ۳۰ هزار است برای استفاده از پلیت باید از یونیت های شست و شو دهنده ویژه آگفا که Adarnas 85 COU و 125 Adamnas COU نام دارد استفاده کرد.

شرکت آلفا گرافیک در سال ۲۰۱۸ با کاهش درآمد و سود روبرو شده است.

آیریس بوگونوویچ مدیر تولیدات گرافیکی آگفا می گوید: هنگامی که ما این پلیت را طراحی می کردیم کلیه نیازهای چاپ کاران تجاری پیشرفته را در نظر گرفتیم. پلیت جدید در همه زمینه ها پیشرفت کرده است. کارایی و استحکام آن بیشتر است و قادر است پاسخگوی روندهای جدید بازار از جمله استفاده از مرکب های یووی باشد. پلیت Adamnas گامی به جلو در زمینه تکنولوژی است . از پلیت های جدید می توان برای کاربردهای مختلف از جمله افست ورقی یا چاپ کلدست و هیت ست استفاده کرد. پلیت ها در اندازه های مختلف عرضه می شود. طول پلیت از ۲۸۹ تا ۱۵۰۰ میلیمتر و عرض آن از ۶۰۰ تا ۲۱۰۰ میلیمتر است. پلیت ها و یونیت های شست و شوی پلیت ها به بازار عرضه شده اند. شرکت آلفا گرافیک در سال ۲۰۱۸ با کاهش درآمد و سود روبرو شده است. با 3/4 درصد کاهش نسبت به سال ۲۰۱۹ درآمد شرکت در سال ۲۰۱۷ به 2/44 میلیارد یورو رسید.

در همین مدت سود آگفا گرافیکس 8/9 درصد نیز کاهش داشته است. با این حال آگفا می گوید کاهش درآمد آگفا در نتیجه تجدید ساختار و دوران گذار این شرکت رخ داده است. ارزش سهام آگفا در حال حاضر 3/67 یورو در ازای هر سهم است.

نوشته پلیت جدید از آگفا گرافیکس اولین بار در چاپ و تبلیغات بهرنگ پدیدار شد.

About payam

Check Also

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی ساعت رومیزی تبلیغاتی از جمله محصولاتی می باشد که تاریخچه بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *