Home / آموزش چاپ / هایدلبرگ همراه با شرکت های همکار خود جدیدترین تکنولوژی ها را برای ایمن سازی اسناد به نمایش می گذارند

هایدلبرگ همراه با شرکت های همکار خود جدیدترین تکنولوژی ها را برای ایمن سازی اسناد به نمایش می گذارند

هایدلبرگ همراه با شرکت های همکار خود جدیدترین تکنولوژی ها را برای ایمن سازی اسناد به نمایش می گذارند

به تکنولوژی های مدرنی برای ایمن سازی اسناد و کارت های شناسایی وجود دارد که می توانند این کارهای چاپی را از گزند جاعلان حفظ کنند؟ این پرسش موضوع اصلی روز دوم سمینار چاپ امنیتی هایدلبرگ بود که در مرکز ویسلوخ والدورف این شرکت برگزار شد.

بیش از ۱۲۰ مشتری هایدلبرگ از سراسر جهان و همچنین نمایندگان نهادهای دولتی آلمان از جمله پلیس فدرال آلمان در این برنامه شرکت داشتند.

خواكيم هوبر مدیر تولیدات کاربردهای چاپ امنیتی هایدلبرگ می گوید: اگر مقامات دولتی می خواهند اسناد جعلی را از اسناد اصلی تشخیص دهند باید بدانند چه امکانات تکنولوژیکی در این عرصه وجود دارد. بازدیدکنندگان در این سمینار با آخرین روندها و بهترین روش های ضد جعل آشنا شدند. علاوه بر سمینار، کارگاه های که در آن به صورت زنده یک ماشین اسپیدمستر XL75 هایدلبرگ کار چاپ می کرد، برگزار شد.

ماشین اسپیدمستر XL75 هایدلبرگ کار چاپ می کرد

امروز جعل اسناد و کارت های شناسایی و اعتباری به یک معضل تبدیل شده است. با گسترش اینترنت و دسترسی همگان به تکنولوژی های جدید این معضل ابعاد جدیدی پیدا کرده است. چاپ و تولید اسناد امنیتی و کارت شناسایی و اعتباری اکنون بسیار پیچیده است. علاوه بر اسکناس، کارت های شناسایی، گواهینامه رانندگی، و انواع گواهی های آموزشی امروزه از ویژگی های امنیتی فراوانی برخوردارند.

بیشتر کارت های شناسایی و اعتباری روی پلاستیک چاپ میشوند و قطع آنها 54×86 میلی متر است.

ویژگی های امنیتی شامل موارد مختلف مثل هولوگرام، خطوط و متن های بسیار ریز می شوند. تکنولوژی های متعددی از شرکت های مختلف در چاپ این جلوه های ویژه به کار می روند. هایدلبرگ با شرکت های متخصص در این زمینه همکاری همه جانبه ای دارد. بیش از یک دو جین از این شرکت ها در سمینار هایدلبرگ حضور داشتند. این شرکت ها ماشین آلات و سیستم های مختلف برای کل زنجیره تولید اسناد امنیتی از پیش از چاپ تا چاپ و پس از چاپ را ارائه می کنند.

هوبر می گوید: تنها تکنولوژی ها نیستند که پیشرفته تر می شود جاعلان و خلافکاران نیز هر چه بیشتر از روش ها و فرآیندهای پیشرفته استفاده می کنند. به همین خاطر ما باید یک قدم از آنها جلوتر بوده و ایده های تکنولوژی ها و راه حل های جدید ارائه کنیم.

با اینکه چاپ امنیتی هنوز بخش کوچکی از کل صنعت چاپ را اشغال کرده ولی به سرعت در حال رشد است و قابلیت ها و امکانات فراوانی برای چاپ کاران فراهم می آورد. با استفاده از این تکنولوژی های جدید می توان انواع سند، کارت های اعتباری و شناسایی و همچنین موارد دیگر از جمله بلیت رقابت های ورزشی، گواهینامه ها و اسناد دیگر را از شر جاعلان در امان نگاه داشت. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.heidelberg.com  مراجعه کنبد.

نوشته هایدلبرگ همراه با شرکت های همکار خود جدیدترین تکنولوژی ها را برای ایمن سازی اسناد به نمایش می گذارند اولین بار در چاپ و تبلیغات بهرنگ پدیدار شد.

About payam

Check Also

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی ساعت رومیزی تبلیغاتی از جمله محصولاتی می باشد که تاریخچه بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *