Home / آموزش چاپ / نمایشگاه چاپ دیجیتال برلین (فسپا)

نمایشگاه چاپ دیجیتال برلین (فسپا)

نمایشگاه چاپ دیجیتال برلین (فسپا)

نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال شهر برلین که به فسپا نیز شهرت دارد، از ۲۰ الی ۲۸ اردیبهشت ۹۷ در شهر برلین کشور آلمان برگزار شد. این نمایشگاه که یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های چاپ و نشر این کشور است، همه ساله در حوزه های چاپ اسکرین، چاپ دیجیتال و چاپ منسوجات، میزبان بیش از ۷۰۰ برند غرفه دار است که نوآوری ها و جدیدترین محصولاتشان را طی 5 روز متوالی به مخاطبان عرضه میکنند. مخاطبان و شرکت کنندگان این نمایشگاه از بین متخصصین چاپ دیجیتال و پارچه هستند که با حضور در نمایشگاه می توانند جدیدترین نوآوری ها و پیشرفت ها در حوزه های مختلف چاپ را در محیطی خوشایند، ببینند. نمایشگاه چاپ دیجیتال برلین جدیدترین اطلاعات را در مورد محصولات و روندهای بازار و همچنین اخبار این صنعت را ارائه می کند. شرکت در این نمایشگاه فرصتی عالی برای کسب اطلاعات در مورد فن آوری های جدید و محصولات و خدمات نوآورانه نیز است. در بخش چاپ دیجیتال این نمایشگاه همچنین کنفرانسی تحت عنوان DIGITAL EXPERIENCE CORRUGATED برگزار می شود که در طی آن محققان، متخصصان و چاپخانه داران دیجیتال که در حوزه بسته بندی فعالیت می کنند، به بازگویی آخرین فرآیندهای چاپ بسته بندی می پردازند. هدف کنفرانس امسال، ترکیب شیوه های سنتی با آخرین فناوری چاپ دیجیتال در زمینه بسته بندی و کاغذ و مقواهای کنگره دار است.

نمایشگاه چاپ دیجیتال برلین فسپا

در بخش The FESPA Awards این نمایشگاه، که یک رویداد جوایزی کاملا مستقل است، هر ساله از بین دستاوردهای کیفی شرکت کنندگان در سطح جهانی، بهترین کیفیت چاپی را در زمینه های چاپ پارچه و علائم انتخاب می کنند. مهارت های تکنیکی و خلاقیت در کار نیز دو جنبه بسیار مهم در انتخاب بهترین هاست. اسامی برگزیدگان این مسابقه که توسط جمعی از برترین متخصصین انتخاب می شوند، در وقت شام این رویداد به اطلاع شرکت کنندگان میرسد.

در بخش دیگری از این رویداد بزرگ، نمایشگاهی برگزار می شود که Printeriors نام دارد. در این نمایشگاه به مزایا و فرصت های موجود در استفاده از صنعت چاپ در صنعت طراحی داخلی ساختمان پرداخته می شود. مخاطبان این نمایشگاه نیز از چاپخانه داران، تولیدکنندگان و گرافیست های کشورهای مختلف هستند که علاوه بر فرصت آشنایی با دستاوردهای دیگر تولید کنندگان در زمینه کاری خود، می توانند آخرین دستاوردهای خود را برای معرفی عرضه کنند.

نمایشگاه چاپ دیجیتال برلین فسپا 2018

مزایای شرکت در نمایشگاه فسپا

  • حضور نمایندگان ارشد چاپ که به دنبال انجام معامله و کسب و کار هستند.
  • فسپا بزرگترین رویداد جهانی در این صنعت است.
  • طی 5 روز دسترسی به مشتریانی که تعداد آنها بیش از تعداد مشتریانی است که طی یک سال می توانید با آنها تماس داشته باشید.
  • فرصت توسعه چشمگیر پایگاه داده مشتریان شرکت.
  • افزایش حضور خود در بازار جهانی.
  • حضور بیش از ۱۰۰ نفر از نمایندگان رسانه ها
  • فرصت نشان دادن گستره کامل محصولات خود به صنعت.

برای آشنایی بیشتر و اطلاع از نحوه شرکت در این نمایشگاه می توانستید به آدرس www.fespa2018.com مراجعه کنید

منبع : صنعت چاپ

نوشته نمایشگاه چاپ دیجیتال برلین (فسپا) اولین بار در چاپ و تبلیغات بهرنگ پدیدار شد.

About payam

Check Also

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی ساعت رومیزی تبلیغاتی از جمله محصولاتی می باشد که تاریخچه بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *