Home / HP / رقابت های استادکاران پوشش تبلیغاتی خودرو در فسپا 2018

رقابت های استادکاران پوشش تبلیغاتی خودرو در فسپا 2018

رقابت های استادکاران پوشش تبلیغاتی خودرو در فسپا 2018

امسال بار دیگر رقابت های استادکاران پوشش تبلیغاتی خودرو (Europe World Wrap Masters ) در اکسپو جهانی فسپا ۲۰۱۸ که از ۱۵ تا ۱۸ ماه می در مرکز نمایشگاهی برلین در آلمان برگزار شد به اجرا در آمد.

این رقابت ها در سالن ۲ , ۹ غرفه E50 برگزار خواهد شد. ۳۹ استادکار از کشورهای مختلف در این رقابت ها شرکت کرد. فینال این رقابت ها در روزهای ۱۷ و ۱۸ ماه می برگزار شد. شرکت کنندگان از کشورهای روسیه، آفریقای جنوبی، فنلاند، دانمارک، برزیل، مکزیک و ترکیه در این رقابت حضور داشتند. استادکاران باید خودرو و اجسام دیگر با شکل های پیچیده را با پوشش های تبلیغاتی در زمان تعیین شده تزئین کنند. اسپانسرهای این رقابت ها شرکت های Certified Hexis Instnller و AQASB هستند. هیات داوران نیز شامل نمایندگان این دو شرکت و متخصصان دیگر از جمله جرمی کانر و لوئیجی لاجوش از کشور بلغارستان هستند. چرمی کانر می گوید: من بی صبرانه در انتظار برگزاری این رقابتها هستم. استادکارانی که قبلا در کشورهای خود مقام اول را کسب کردند، در رقابت های فسپا شرکت خواهند کرد. به همین خاطر شرکت کنندگان در این رقابت همه استادکاران طراز اول جهان هستند. سرعت و دقت برای پیروزی در این رقابت ها اهمیت ویژه ای دارد.

در نمایشگاه فسپا امسال کنفرانس آموزنده ای در زمینه چاپ دیجیتال مقوای کنگره ای برگزار خواهد شد. متخصصان برجسته این صنعت در این کنفرانس سخنرانی خواهند کرد. در این کنفرانس ارائه دهندگان خدمات چاپی و بسته بندی در مورد چاپ دیجیتال بسته بندی و تبلیغات نقاط فروش موارد فراوانی را یاد خواهند گرفت. نوآوری های تکنولوژیکی در عرصه چاپ دیجیتال مقوای کنگره ای موضوع اصلی این کنفرانس است. در حال حاضر تکنولوژی چاپ دیجیتال توانسته تولید کارتن را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهد. این کنفرانس در سالن ۵٫۲ برگزار شد.

اکسپو جهانی فسپا ۲۰۱۸

 موضوعاتی که در این کنفرانس مورد بحث و بررسی شامل موارد زیر می شد:

  • ساعت ۱۱: چرا برندها عاشق فرآیند چاپ دیجیتال مقوای کنگره ای هستند؟ سخنران سایمون گلدساک مدیر خلاقیت برند HP
  • ساعت  11:30صبح: مدیریت رنگ برای چاپ مقوای کنگره ای. سخنران شان مالونی. مدير اتوماسیون شرکت سان
  • ساعت ۱۲: راه حل های گردش کار برای مقوای کنگره ای . سخنران کریس راجرز مدیر بازاریابی شرکت اسگو
  • ساعت 12:30: مرکب و سطح چاپ پذیر برای چاپ مقوای کنگره ای، سخنران زاوير ملبسه، مدیر تولید و متخصص مرکب و شرکت HP
  • ساعت ۱۳: چاپ مقوای کنگره ای به صورت باره (Single Pass) و یا چند باره (Multipass) . سخنرانی نیک کیریی مدیر ارشد اجرایی شرکت Swanline .
  • ساعت 14:30 : آخرین اخبار در زمینه نوآوری های و تجهیزات ویژه چاپ دیجیتال مقوای کنگره ای توسط سازندگان این تولیدات اعلام شد.

دونکان مک اوران مدیر برنامه فسپا می گوید: کنفرانس چاپ دیجیتال مقوای کنگره ای تجربه ارزشمند و الهام برانگیزی برای ارائه دهندگان خدمات چاپی و تبدیل کاران است. طی سالها فسپا جامعه جهانی چاپی را به استفاده و به کارگیری تکنولوژی چاپ دیجیتال تشویق و ترغیب کرده است. از سوی دیگر مزایای تلفیق چاپ دیجیتال و آنالوگ را نیز مورد توجه قرار داده است. ما می توانیم از همین تجربه برای ارتقای صنعت چاپ دیجیتال مقوای کنگره ای استفاده کرده و چاپ کاران را متقاعد کنیم که این روند جدید می تواند به آنها کمک کند تا جریان های مالی جدیدی برای خود ایجاد کنند.

نوشته رقابت های استادکاران پوشش تبلیغاتی خودرو در فسپا 2018 اولین بار در چاپ و تبلیغات بهرنگ پدیدار شد.

About payam

Check Also

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی

ساعت چوبی رومیزی تبلیغاتی ساعت رومیزی تبلیغاتی از جمله محصولاتی می باشد که تاریخچه بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *